Været i dag:
Jøa Lettskyet 17
yr.no
Du er her: Hjem > Politikk > Styrer, råd og utvalg > Artikkel

Kommunestyret i Fosnes for perioden 2011 - 2015

Oversikt med navn, epostadresse og telefonnummer

Fosnes kommunestyre har 15 representanter. 10 fra fellesliste for Senterpartiet og Kristelig folkeparti og 5 fra Arbeiderpartiet.

Her finner du oversikt over representanter valgt for perioden 2011 - 2015, og kontaktinformasjon til disse:

 

Navn Politisk parti E-postadresse Mobiltelefon
Bjørg Tingstad - ordfører Fellesliste SP og Krf bjorg.tingstad@fosnes.kommune.no 915 87 451
Jarle Elden - varaordfører Fellesliste SP og Krf jarle.elden@fosnes.kommune.no 975 87 854
Ingri M Langaas Mausner Fellesliste SP og Krf ingrid.langaas.mausner@fosnes.kommune.no 900 10 668
Trygve Jonny Sandvik Fellesliste SP og Krf trygve-jonny.sandvik@fosnes.kommune.no 916 46 433
Tone Laugen Fellesliste SP og Krf tone.laugen@fosnes.kommune.no 992 77 114
Sissel Gjeseth Fellesliste SP og Krf sissel.gjeset@fosnes.kommune.no 916 22 635
Åge Ivar Dille Fellesliste SP og Krf aage-ivar.dille@fosnes,kommune.no 904 05 037
Jon Olav Skreddernes Fellesliste SP og Krf jon-olav.skreddernes@fosnes.kommune.no 907 74 347
Magnus Elden Fellesliste SP og Krf magnus.elden@fosnes.kommune.no   979 53 152
Rune Wik Fellesliste SP og Krf rune.wik@fosnes.kommune.no 482 18 781
Frank Guldvik Arbeiderpartiet frank.guldvik@fosnes.kommune.no 908 54 306
Eva Westerlund Tranås Arbeiderpartiet eva.tranas@namsos.kommune.no 970 40 759
Nikolay Coogan Vatne Arbeiderpartiet nikolay.vatne@fosnes.kommune.no 909 47 363
Ruth Vendil Vatne Arbeiderpartiet ruth-vendil.vatne@fosnes.kommune.no 902 02 267
Joar Kolbjørn Reppen Arbeiderpartiet joar-kolbjorn.reppen@fosnes.kommune.no 948 87 334